joi, martie 28, 2024

Agent Vânzări – Tâmplărie PVC/Aluminiu

Loc de munca Agent Vânzări – Tâmplărie PVC/Aluminiu

Prezentare loc de munca Agent Vânzări – Tâmplărie PVC/Aluminiu

Companie privată, cu o experiență de peste 10 ani în domeniul tâmplăriei PVC/Aluminiu, suntem în căutarea unui AGENT DE VÂNZĂRI.

Seriozitatea, profesionalismul și calitatea sunt principiile ce stau la baza activității noastre. Dacă și tu esti o persoană Responsabilă și Serioasă, te așteptăm să faci parte din echipa noastră.

Cerințe..

  • Experiență relevantă pe o poziție similară
  • Cunoștințe minime despre industria de tâmplărie PVC/Aluminiu
  • Cunoștințe de operare PC ( Word, Excel, etc)
  • Orientată către client și către atingerea obiectivelor setate
  • Persoană comunicativă, cu bune abilități de convingere și de negociere
  • Permis de conducere cat. B (min. 3 ani experiență)
  • Disponibilitate pentru deplasări pe teren

Responsabilități

  • Promoveaza portofoliul de produse și servicii oferite de compania noastră
  • Prospectează piața și identifică noi clienți
  • Dezvoltă portofoliul de clienți
  • Oferă consultanță clienților în ceea ce privește produsele și serviciile companiei
  • Elaborează rapoarte privind activitatea de vânzare

Ce oferim la acest loc de munca

  • Mediu de lucru stabil
  • Posibilitate de dezvolare
  • Telefon de serviciu
  • Mașină de serviciu
  • Salariu atractiv

PENTRU DETALII, NE POTI CONTACTA LA TELEFON 0743556504

Anunturi angajare

Recent
Te-ar putea interesa si