miercuri, aprilie 17, 2024

Consultant Vânzări prin Telefon – partener Orange

Loc de munca Consultant Vânzări prin Telefon

Candidatul ideal

Vrei să îți construiesti o carieră în vânzări, îți dorești noi oportunități sau pur și simplu, ești pasionat de domeniu?

Hai în echipa ELICOM!
Suntem în căutarea unui Consultant Vânzări prin Telefon care să contribuie la promovarea și vânzarea serviciilor Orange România, unul dintre cei mai importanți parteneri ai noștri.

Ne dorim să fii un bun comunicator, să ai abilități de negociere și să fii perseverent. Noi îți vom sprijini încă din prima zi planurile de dezvoltare profesională și ne vom asigura că ai toate instrumentele necesare pentru a excela în noul rol!

Descrierea jobului

Pentru a-ți îndeplini atribuțiile cu succes, ai nevoie să deții:
  • Studii medii/superioare finalizate;
  • Cunoștințe foarte bune de operare P.C.;
  • Abilități excelente de comunicare și atitudine orientată către client;
  • Abilități foarte bune de vânzare și negociere;
  • Capacități ridicate de organizare, prioritizare și planificare;
  • Experiența anterioară în domeniul call center/ vânzări – reprezintă un avantaj.
Activitatea ta zilnică va cuprinde:
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea serviciilor companiei către clienții alocați;
  • Identificarea nevoilor clienților, personalizarea și adaptarea ofertelor la cerințele și nevoile acestora;
  • Rezolvarea eventualelor probleme apărute în procesul de vânzare în colaborare cu celelalte departamente;
  • Realizarea targetului de vânzări și atingerea indicatorilor de performanță specifici rolului;
  • Dezvoltarea și menținerea unei relații pozitive cu clienții cu scopul îndeplinirii obiectivelor de business.
Oferta ta de angajare va include:
  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
  • Acces gratuit la biblioteca Bookster;
  • Decont transport în comun;
  • Contract pe perioada nedeterminată;
  • Instrumente de lucru performante;
  • Acces la programe de dezvoltare profesionala continuă.

*Doar candidații eligibili vor fi contactați.

Descrierea companiei

ELICOM este un partener strategic în externalizarea serviciilor Call Center in limba romana si in limbi de circulatie internationala pentru companii multinationale din diverse sectoare de activitate-24/7, fiind una dintre primele companii private din industria de telecomunicatii din Romania.

Ne recomanda experienta (activam de peste 27 de ani pe piata), implicarea, eficienta si performanta obtinuta. Apreciem calitatea, integritatea, profesionalismul si spiritul de echipa.

Punem accent pe oameni, suntem un colectiv tânar, entuziast, cu dorința de dezvoltare.

Activitatea noastra vine in sprijinul companiilor dornice sa isi externalizeze activitatile de relatii cu clienti, oferind o paleta ampla si diversificata de servicii Call Center (complete, personalizate, simple si complexe) : INFO Line, Help Desk, Telemarketing, Telesales, Customer Care, Servicii de sondare a opiniei publice.

Start in Elicom!

Loc de munca

Recent
Te-ar putea interesa si