vineri, aprilie 19, 2024

Electrician sef echipa – Germania

Angajăm Șef de echipă cu limba germană (echipă electricieni) pentru Germania.

Ofertă și beneficii:
• salariu de 13 – 14 Euro net/ oră;
• program de lucru full time;
• cazare și mașină serviciu în Germania asigurate gratuit;
• angajare cu contract în țară, detașare cu formularul A1;
• contract pe perioadă determinată;
• asigurare medicală în România și în Germania;
• echipament de lucru;
• nu se percepe nicio taxă de angajare.
Atribuțiile jobului:
• coordonează și oferă suport echipei de electricieni;
• participă la ședințele de lucru și urmărește buna funcționare a planului de lucru;
• execută lucrări alături de echipă (trasare cabluri, montare becuri/ leduri de toate tipurile etc.).
Cerințe obligatorii:
• studii de specialitate absolvite (calificare electrician);
• experiență practică ca electrician;
• cunoștințe de lucru după plan;
• limba germană la nivel avansat;
• permis de conducere cat. B (avantaj);
• disponibilitate la deplasare în interes de serviciu.

Informații suplimentare la telefon: 0734 458 410/ 0722 455 583.

Anunt Job Electrician sef echipa – Germania

Recent
Te-ar putea interesa si