joi, aprilie 18, 2024

Electrician șef echipă (limba germană) – Germania

Angajăm Electrician Coordonator Echipă vorbitor de limbă germană pentru lucrări în magazine, fabrici, hoteluri, clădiri de birouri, spitale (civile și industriale) în Germania.

Cerințe obligatorii:

  • studii de specialitate absolvite (calificare electrician);
  • 5+ ani experiență practică ca electrician;
  • experiență în coordonarea unei echipe de electricieni;
  • cunoștințe de lucru după plan;
  • cunoștințe de automatizare;
  • limba germană la nivel mediu/ avansat;
  • permis de conducere cat. B;
  • disponibilitate la deplasare în interes de serviciu;
  • persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Atribuțiile jobului:

  • coordonează echipa de electricieni;
  • executarea lucrărilor de toate tipurile, de la montare panouri electrice, trasare cabluri și până la schimbarea becurilor/ ledurilor de toate tipurile;
  • punerea în funcțiune a instalațiilor electrice de joasă și medie tensiune;
  • întreținerea instalațiilor electrice de comandă și a instalațiilor electrice de iluminat;
  • urmărește buna funcționare a planului de lucru;
  • se lucrează pe nacelă;
  • lucrări în magazine, fabrici, hoteluri, clădiri birouri, spitale.

Ofertă și beneficii:

  • salariu 12 – 13 Euro net/ oră;
  • program de lucru full time, ore suplimentare;
  • cazarea și transportul intern în Germania asigurate gratuit;
  • angajare cu contract în țară, detașare cu formularul A1 (conform normelor și reglementărilor europene);
  • în țară se plătesc taxele și contribuțiile la stat;
  • contract pe perioadă nedeterminată;
  • asigurare medicală;
  • echipament de lucru;
  • nu se percepe nicio taxă de angajare.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410/ 0722 455 583.

Loc de munca Electrician șef echipă (limba germană) – Germania

Recent
Te-ar putea interesa si