joi, aprilie 25, 2024

Electricieni, proiecte in Germania

Angajăm Electricieni pentru lucrări în Germania.
Lucrările sunt pentru magazine, hoteluri, spitale, școli, clădiri birouri, fabrici.

Ofertă:
– salariu 11 – 12 Euro net/ oră/ experiență;
– job stabil, contract pe termen lung;
– program full time, posibilitate de ore suplimentare;
– cazare asigurată gratuit;
– transport intern asigurat gratuit (se pune la dispoziție mașină de serviciu);
– asigurare medicală și echipament de lucru;
– asistență permanentă din partea angajatorului.

Cerințe:
– studii medii tehnice absolvite;
– peste 3 ani experiență dovedită ca electrician;
– cunoștințe de automatizare (avantaj);
– disponibilitate la deplasare în interes de serviciu;
– limba engleză și/sau germană la nivel mediu;
– permis cat. B (avantaj);
– persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Atribuțiile jobului:
– execuția instalațiilor electrice (tensiune joasă și medie);
– controlul și reviziile instalațiilor electrice conform planului;
– trasarea de cabluri electrice;
– montare lămpil de iluminat;
– montaj și revizii panouri electrice;
– lucrări de automatizări, sisteme de incendii și supraveghere video.

Informații: 0722 455 583/ 0734 458 410.

Job Electricieni, proiecte in Germania

Recent
Te-ar putea interesa si