miercuri, martie 27, 2024

ELECTRONIC ASSEMBLER (PCBA)

Pentru un proiect în zona Eindhoven din Olanda, MeisterJob recrutează ASAMBLATOR ELECTRONIC (PCBA) vorbitor de limba engleză (nivel avansat) și cu minim 3 ani experiență, cu angajare la firma olandeză

Condiții de salarizare și alte beneficii:

• salarizare: între 2500-3250 EUR brut/lună (în funcție de experiență)
• sprijin în procesul de relocare
• contract de muncă legal încheiat în Olanda
• spor de 15% pentru schimbul doi (se lucrează în două schimburi)
• indemnizație de transport
• bonus pentru vancață
• posibilități de dezvoltare într-un mediu internațional
• suport pe durata angajării din partea consultanților MeisterJob
• consiliere de carieră

Cerințele postului:

• nivel avansat al limbii engleze
• diplomă de licență într-unul din domeniile: electronică, mecatronică, inginerie mecanică
• experiență pe același post sau un post similar
• abilitatea de a citi diagrame electrice și a interpreta desene
• pasiune pentru domeniul high-tech

Responsabilități la locul de muncă:

• asamblarea de componente electrice
• testarea, dezasamblarea și modificarea plăcilor de circuite imprimate

Anunt job ELECTRONIC ASSEMBLER (PCBA)

Recent
Te-ar putea interesa si