miercuri, aprilie 24, 2024

Laminator fibra de sticla – Olanda

Domeniu activitate: Producție bărci

Informații /WhatsApp: 0734 458410.

Ofertă:
• salariu 11,50 – 12,50 Euro net/oră;
• program de lucru full-time;
• job stabil, pe perioadă nedeterminată;
angajare cu contract românesc, detașare prin A1;
• cazare și mașină de serviciu asigurate;
• echipament de lucru;
• asistență la training VCA.

Responsabilități:
• laminarea manuală a bărcilor;
• aplicare straturi de gel-coat, rășină epoxidică și fibră de sticlă;
• laminare și prin polispray;
• eliminare surplus de material și decofrare matriță;
• utilizarea corectă a uneltelor de lucru și a echipamentelor;
• se lucrează în atelier pentru bărci de diverse dimensiuni (6 – 25 metri);
• lucru individual, cât și în echipă.

Candidatul ideal:
• cunoaște proprietățile rășinilor și a fibrei de sticlă;
• 2+ ani experiență practică ca laminator;
• interpretare plan/ desen tehnic;
• limba engleză la nivel mediu (obligatoriu);
• permis de conducere cat. B (obligatoriu);
• persoană responsabilă, muncitoare, cu spirit de echipă;
• precizie și atenție la detalii.

Informații la telefon/ Whats App: 0734 458 410.
Trimiteți CV-ul pe [email protected].

Loc de munca

Recent
Te-ar putea interesa si