miercuri, martie 27, 2024

MĂCELAR pentru un serviciu pe termen lung, cu salariu motivant, în nordul Germaniei (cazare asigurată de angajator)

Lucrați pe insula Rügen, poate cea mai frumoasă insulă din Germania, cu peisaje minunate și multe oportunități distractive de a vă petrece timpul liber.

Vă oferim un contract de muncă stabil, posibilitatea de a câștiga până 1600 Euro pe lună (salariu brut) și bonusuri atractive precum asigurări sociale și medicale plătite de angajator, alocație pentru copii și cazare gratuită.

Începere imediată!

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul cu poză la: [email protected]

Responsabilități:

  1. Sacrificare de porci, vite și vânat
  2. Tăierea și pregătirea cărnii în vederea producției de cârnați și alte preparate din carne
  3. Efectuarea de mici reparații în cadrul fermei biologice ce respectă standardele europene

Cerințe:

  • Limba germană sau engleză reprezintă un avantaj, dar acceptăm și candidați cu cunoștințe minime, motivați să învețe o limbă străină pentru o mai bună comunicare la locul de muncă
  • Seriozitate, responsabilitate

Loc de munca MĂCELAR pentru un serviciu pe termen lung, cu salariu motivant, în nordul Germaniei (cazare asigurată de angajator)

Recent
Te-ar putea interesa si