sâmbătă, martie 23, 2024

Operatori CNC-DESEN TEHNIC

Prezentare loc de munca

Debeo Jobs SRL angajează operatori CNC pentru un client din Iași.

CERINȚE

• Absolvent liceu sau scoală profesională;

• Minime cunoștințe de desen tehnic;

• Disponibilitate de a lucra în schimburi;

• Bune abilități de comunicare și lucru în echipa;

DESCRIEREA JOBULUI

• Efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;

• Respectă documentația de producție (routing) și desenul de execuție;

• Efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;

• Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;

• Efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet si corect pentru a asigura calitatea producției.

BENEFICII

•Tichete de masă: 20 lei – numărul bonurilor de masă este egal cu numărul zilelor lucrate într-o lună calendaristică;

•TRansport: 80 lei lunar ;

• Bonus de vacantă: 1100 lei net – bonusul va fi acordat procentual pentru perioada lucrata din an;

• Paște: 500 lei – tichete cadou;

• Crăciun: 500 lei – tichete cadou;

• 8 Martie: 150 lei – tichete cadou(F);

• Spor lucru de noapte: 25%;

• Spor lucru de weekend: 100%;

• Spor ore suplimentare: 100%;

Loc de munca Operatori CNC-DESEN TEHNIC

Recent
Te-ar putea interesa si