joi, aprilie 18, 2024

Tâmplar universal (renovare case/ apartamente) – Olanda

Angajăm Tâmplari universali pentru proiecte de modernizare case și apartamente în Olanda.

Cerințe obligatorii:
– limba engleză, nivel mediu;
– permis cat. B;
– experiență solidă în tâmplărie.

Responsabilități:
– recondiționare case, apartamente, vile;
– montaj și ajustare mobilier;
– montaj de uși, ferestre, panouri, scări interioare ori alte elemente decorative.

Ofertă:
– salariul 11-13 Euro net/oră/experiență;
– cazarea și transportul intern în Olanda gratuite (se pune la dispoziție mașină de serviciu);
– job stabil, contract pe termen lung;
– contract românesc, detașare cu formularul A1;
– plata salariilor este garantată prin norma olandeză NEN;
– asigurare medicală în România și în Olanda;
– echipament de lucru;
– nu se percepe nicio taxa de angajare.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410/ 0722 455 583.
Așteptăm CV-ul actualizat pe [email protected] sau pe [email protected].

Loc de munca

Recent
Te-ar putea interesa si