vineri, aprilie 19, 2024

Vopsitor industrial Olanda / InAxtion

  • Descrierea jobului – Olanda

    Firma olandeza cauta vopsitor industrial pentru utilaje terasamente.

    Oferim:

    – Contract de munca cf legislatiei olandeze

    – Cazare singur in camera cu bucatarie utilata si WiFi

    – Masina de serviciu sau plata km cu masina proprie

    – Salariu de 475e net / saptamana la 40 de ore

    Cerinte

    – Experienta vopsitor industrial / auto min. 2 ani

    – Limba engleza nivel conversational

    – Permis de conducere cat. B

    De ce să alegeți InAxtion B.V.:

    • Vorbim limba ta. Suntem de peste 25 de ani pe piata;

    •Oferim conditii bune de munca;

    •Considerăm că este necesar să țineți pasul cu progresul din bransa. De aceea vă oferim diverse studii/cursuri de formare. Credem că este important să investim în îmbunătățirea dvs. și a abilităților dvs. profesionale;

    •Plata săptămânală;

    •Consultant vorbitor de limba romana în Olanda

    Puteti fi contactat in urma depunerii CV-ului pe Email [email protected].

    De asemenea, sunteți binevenit să ne contactați prin telefon sau prin messenger +31 (0)6 433 61 777.

Anunt job Vopsitor industrial Olanda / InAxtion

Recent
Te-ar putea interesa si